Sušené kokosové mlieko 300g

Sušený prášok z kokosového mlieka. Má lahodnú a plnú kokosovú chuť a arómu. Skvele nahradí živočíšne mlieko aj smotanu, pretože je prirodzene bez laktózy. Sušené kokosové mlieko vzniká mixovaním a dehydratovaním kokosovej dužiny a má oproti tekutému mlieku výhodu dlhšej trvanlivosti aj jednoduchšej skladovateľnosti.

8,99 €
S DPH
Množstvo

 

Bezpečná platba

  Zásady doručenia

(doručenie do 2-5 pracovných dní)

  100% Inkluzivne

(balené v integračnom centre)

Výborne nahrádza čerstvé kokosové mlieko, skvelá alternatíva na náhradu živočíšnych mliek. Patrí medzi rastlinné mlieka, vhodné aj pre alergikov na mliečne bielkoviny. Skvele sa rozpúšťa v horúcej vode. Riedením je možné zmeniť obsah tuku aj jeho konzistentnosť a hustotu od nízkotučného mlieka až po smotanu. Má charakteristickú príjemne exotickú vôňu a arómu čerstvého kokosu.

Zloženie: kokosové sušené mlieko, maltodextrín.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, starostlivo uzavreté! Nevyžaduje chladenie.

Informácie pre alergikov: Môže obsahovať stopy orechov.

Krajina pôvodu: Srí Lanka.

Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku: Energetická hodnota: 2.554 Kj/611 kcal, Tuky: 40g z toho nasýtené mastné kyseliny: 37,7g, Bielkoviny: 5,6g, Sacharidy: 44g z toho cukor 10g, Soľ: 0,1g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: