Detský balíček

Ideálna kombinácia, ak chcete potešiť najmenších gurmánov, niečím zdravým, sladkým, voňavým i kreatívnym zároveň na zahranie.

Sladučký sušený ananás bez pridania cukru, konzervantov a aditív. Mliečne kakao s vybranou receptúrou práve pre detské jazýčky a Drevená včielka od spriazneného sociálneho podniku Drevenô koliesko na spoločné aktivity pri hrnčeku kakawca.

20,70 €
S DPH
Druh darčekového balenia: Papierová taška
Množstvo

 

Bezpečná platba

  Zásady doručenia

(doručenie do 2-5 pracovných dní)

  100% Inkluzivne

(balené v integračnom centre)

Sušený ananás odroda: Medový ananás z Kostariky plantáž Esmeralda 75g

Sušený ananás z Kostariky bez pridaného cukru, konzervačných prísad, oxidu siričitého vyrobený jednoduchou metódou: na plantáži zberáme iba dozreté a kvalitné ananásy, šetrne ich očistíme a usušíme, zachovávajúc ich prirodzenú štruktúru, chuť a vôňu zrelého ovocia.Preto tento sušený ananás chutí skoro rovnako ako na tropickom slnku dozretý čerstvý ananás. 

Mliečne kakao 100g 

Zmes neodtučneného a nealkalizovaného kakaa z kolumbijského regiónu Sierra Nevada, sušeného mlieka a panely. Zmes obsahuje 60 % čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov, 15% sušené mlieko a je jemne osladená panelou 25% (nerafinovanou šťavou z cukrovej trstiny) . Kakao je vhodné pre vegetariánov, bez aditív a konzervantov.

Chuťový profil: vlašský orech, mandle, smotana, cukrová trstina.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.