Ovocný balíček

Šťavnatá ovocná bomba, hurikán tropických chutí, ktoré Vás prekvapia a prenesú Vás na chvíľu za slnkom a teplom. Doplnili sme ich o chrumkavú slanú čili dobrotku, neobanujete.

Balíček obsahuje: 

1x Sušený ananás 75g

1x Bio Sušené mango 150g

1x Kešu oriešky čili 100g

17,80 €
S DPH
Druh darčekového balenia: Papierová taška
Množstvo

 

Bezpečná platba

  Zásady doručenia

(doručenie do 2-5 pracovných dní)

  100% Inkluzivne

(balené v integračnom centre)

1x Sušený ananás odroda: Medový ananás z Kostariky 75g

Raz darmo, kto raz ochutná, už sa nášho ananásu len tak nevzdá! Žiadna chémia, žiadne dosladzovanie. Chutí rovnako ako na tropickom slnku dozretý čerstvý ananás. Je veľký rozdiel medzi bežným kandizovaným ananásom a sušeným ananásom Esmeralda. Ochutnajte a rozdiel zistíte :) 

Sušený ananás z Kostariky bez pridaného cukru, konzervačných prísad, oxidu siričitého vyrobený jednoduchou metódou: na plantáži zberáme iba dozreté a kvalitné ananásy, šetrne ich očistíme a usušíme, zachovávajúc ich prirodzenú štruktúru, chuť a vôňu zrelého ovocia.Preto tento sušený ananás chutí skoro rovnako ako na tropickom slnku dozretý čerstvý ananás. 

1x Bio Sušené mango odroda: Brooks z Burkina Faso 150g

Predstavte si tropické leto v zime. Nedarí sa? Dajte si naše voňavé, šťavnaté, sušené mango, ktoré Vás dostane svojou chuťou a vôňou. Malých aj veľkých. Zaručene. 

Prémiové odrodové mango, ktoré prekrásne chutí aj vôní. Skrýva sa za ním nádherný sociálny projekt, ktorý pomáha slobodným alebo vyhnaným matkám s deťmi v Burkina Faso v Západnej Afrike generovať fair príjem zo zberu a sušenia manga. Ďalším "dopadovým ovocím" z tohto projektu je aj neplytvanie úrodou manga, keďže vďaka procesu sušenia sa predĺži jeho doba predaja, prepravy i samotnej konzumácie.

1x Kešu oriešky s čili z Burkina Faso 100g

Pri telke, doma, na oslave, vždy keď je chuť na niečo slané, k vínu alebo len tak na chrumkanie. Jeden balíček zvyčajne nestačí. Ochutnajte!

Pražené kešu oriešky s jemným chilli z ekologického hospodárstva v Burkina Faso, ktoré rozhodne spĺňajú naše kritérium prémiovej kvality a sociálnych dopadov. Výborné chutia s vychladeným nápojom, v okolí priateľov a rodiny alebo i počas pokojného večera s dobrým filmom.

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.