Prirodné kakao na pečenie Peru 100g

Nealkalizovaný, čiastočne odtučnený kakaový prášok z regiónu Amazonas v Peru. Región Amazonas je známy svojou biodiverzitou, ktorá sa prejavuje aj vo veľmi tropickom chuťovom profile kakaa. Obsahuje 100% čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma'. Vhodný pre vegetariánov a vegánov, bez aditív.

Chuťový profil: bobuľové ovocie, orechy, karamel.

6,90 €
S DPH
Hmotnost: 100g
Množstvo

 

Bezpečná platba

  Zásady doručenia

(doručenie do 2-5 pracovných dní)

  100% Inkluzivne

(balené v integračnom centre)

Nealkalizovaný, čiastočne odtučnený kakaový prášok obsahuje 100 % čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma'.

Kakaové bôby použité na výrobu tohto produktu pochádzajú výlučne z peruánskeho regiónu Amazonas, preto tento kakaový prášok nesie prívlastok single origin (pochádzajúci iba z jediného regiónu). Navyše je vyrobený iba z jedinej odrody kakaa - criollo, a preto sa môže pýšiť aj prívlastkom odrodovej, tzv. kakaa. varietal kakao. Región Amazonas je známy svojou rôznorodosťou fauny a flóry, ktorá je reflektovaná aj vo veľmi tropickom chuťovom profile kakaa. Kakaový prášok má svetlo hnedú farbu, ktorá je mu prirodzenú, pretože nebol alkalizovaný uhličitanom draselným. Keďže sa jedná o čiastočne odtučnené kakao, obsah tuku v kakaovej sušine je 20-23 %. Práve v tuku sú obsiahnuté všetky zdraviu prospešné minerály – najmä horčík, vápnik, draslík a železo a vitamíny – predovšetkým A, B1, B2, B3, C a E. 100% Kakaový prášok Kakaw Co+ obsahuje veľké množstvo protizápalových antioxidantov, je bohatý na teo , priaznivo pôsobí na náš nervový aj krvný systém, tráviacu sústavu, schopnosť koncentrácie a na náladu.

Produkt je s láskou balený v integračnej baliarni pre znevýhodnených a zraniteľných ľudí na Slovensku.

Chuťový profil: sušené lesné ovocie, sladké bobuľové ovocie, čokoláda.

Použitie: Vhodný na pečenie ale aj na prípravu horúcich nápojov

Zloženie: 100% čiastočne odtučnený kakaový prášok

Výživové údaje na 100g:

Energia : 2215 kj/ 463 kcal

Tuky: 33,1 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 19,2 g

Sacharidy: 50,9 g

z toho cukry: 27,9 g

Vláknina: 2,5 g

Bielkoviny: 7,5 g

Soľ: 52,8 g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: