70% Kakao Kolumbie Sierra Nevada

Panelou osladená spráškovaná kakaová hmota bez aditív, vhodná pre deti s veľmi jemným kakaovým chuťovým profilom a notami tropických kvetov. Špeciálne a unikátne kakao priamo zo severnej Kolumbie, z regiónu Sierra Nevada, ktorý je známy kultovým indiánskym kmeňom Los Arhuacos.

Chuťový profil: vlašský orech, mandle, čokoláda

6,90 €
S DPH
Hmotnost: 100g
Množstvo

 

Bezpečná platba

  Zásady doručenia

(doručenie do 2-5 pracovných dní)

  100% Inkluzivne

(balené v integračnom centre)

Neodtučnený a nealkalizovaný kakaový prášok z regiónu Sierra Nevada v Kolumbii, jemne osladený panelom. Prášok obsahuje 70 % čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov odrody criollo v prémiovej kvalite 'fino de aroma' a 30 % panely (nerafinované šťavy z cukrovej trstiny) . Vhodný pre vegetariánov a vegánov, bez aditív a konzervantov.

Neodtučnený a nealkalizovaný kakaový prášok jemne osladený panelom obsahuje 70 % čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma' a 30 % panely (nerafinované šťavy z cukrovej trstiny).

Kakaové bôby použité na výrobu tohto produktu pochádzajú výlučne z kolumbijského regiónu Sierra Nevada, preto tento kakaový prášok nesie prívlastok single origin (pochádzajúci iba z jediného regiónu). Bôby boli vypestované a ručne zozbierané výlučne na jednej konkrétnej plantáži, preto sa prášok môže pýšiť aj prívlastkom single estate (pochádzajúci iba z jednej plantáže). Navyše je tento prášok vyrobený iba z jedinej odrody kakaa - criollo, a preto hovoríme aj o prvotriednom odrodovom, tzv. kakau. varietal kakau. Obsah tuku v kakaovej sušine je až 52%. Práve vo vysokom podiele tuku sú obsiahnuté všetky zdraviu prospešné minerály – najmä horčík, vápnik, draslík a železo a vitamíny – predovšetkým A, B1, B2, B3, C a E. 70 % Kakaový prášok Kakaw Co+ obsahuje veľké množstvo protizápalových antioxidantov, je bohatý na teobromín, priaznivo pôsobí na náš nervový aj krvný systém, tráviacu sústavu, schopnosť koncentrácie a na náladu.

Produkt je s láskou balený v integračnej baliarni pre znevýhodnených a zraniteľných ľudí na Slovensku.

Chuťový profil: vlašský orech, mandle, čokoláda.

Použitie: Na prípravu horúceho nápoja alebo čokolády, do kaší, smoothies a koláčikov.

Zloženie: 70% kakaová hmota, 30% panelu (nerafinovaná šťava z cukrovej trstiny)

Výživové údaje na 100g :

Energia : 2510 kj/ 600 kcal

Tuky: 43 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 24 g

Sacharidy: 46 g

z toho cukry: 24 g

Vláknina: 11 g

Bielkoviny: 8 g

Soľ: 0 mg

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: