Najpredávanejšie

Grid
List

Počet produktov: 51

Zobrazuje sa 1-12 z 51 položiek

Aktívne filtre

Rituálne kakao
View Detail

Rituálne kakao

Neodtučnené a nealkalizované rituálne kakao z regiónu Tolimá v Kolumbii, jemne osladené panelom a dochutené zmesou hrejivých korenín. Kakaový prášok obsahuje 70% čistej kakaovej hmoty, 30% panely a zmes vybraných korení - klinčeky, zázvor, kardamón, škoricu a korenie. Chuťový profil: sušené ovocie, sladké bobuľové ovocie, čokoláda, korenie.
7,50 €
100% Kakao Kolumbia Caquetá
View Detail

100% Kakao Kolumbia Caquetá

Neodtučnený a nealkalizovaný kakaový prášok z regiónu Caquetá v Kolumbii, kde stále vieme nájsť aj pôvodnú odrodu kakaa - criollo. Prášok obsahuje 100% čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma'. Vhodný pre vegetariánov a vegánov, bez aditív. Chuťový profil: lieskový orech, vanilka, karamel, čokoláda.
6,90 €
Chai kakao
View Detail

Chai kakao

Neodtučnené a nealkalizované kakao z regiónu Caquetá v Kolumbii, jemne osladené panelom a obohatené o protizápalovú indickú zmes korenia Chai. Kakaový prášok obsahuje 70% čistej kakaovej hmoty, 25% panely a 5% zmesi korenia Chai masala - kardamon, klinčeky, zázvor, škorica, čierne korenie, aníz, fenikel a muškátový oriešok.  Vhodný pre vegetariánov a...
7,90 €
Zlatá čokoláda Kolumbia
View Detail

Zlatá čokoláda Kolumbia

Pravá biela čokoláda vyrobená z kakaového masla z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma', panely (nerafinované šťavy z cukrovej trstiny) a sušeného mlieka (obsahuje laktózu).
6,90 €
Crunchy Cacao - kakaové bôby v chrumkavej poleve
View Detail

Crunchy Cacao - kakaové bôby v chrumkavej poleve

Jemne pražené kakaové bôby v chrumkavej poleve z regiónu Tolimá v Kolumbii. Chuť bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma' sa stretáva s jemnou sladkosťou tropické panely (nerafinované šťavy z cukrovej trstiny) a obaľuje ich tenká vrstva odrodovej 100% čokolády. Sú určené na priamu konzumáciu. Majú povzbudzujúce účinky. Vhodné pre vegetariánov a vegánov,...
6,90 €
70% odrodová čokoláda Peru
View Detail

70% odrodová čokoláda Peru

Neodtučnená a nealkalizovaná horká čokoláda vyrobená z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma' obsahuje 70 % čistej kakaovej hmoty a 30 % panely (nerafinované šťavy z cukrovej trstiny) bez akéhokoľvek pridaného cukru, konzervantov, tuku či adi. Chuťový profil: bobuľové ovocie, orechy, karamel.
6,90 €
Mliečne kakao
View Detail

Mliečne kakao

Zmes neodtučneného a nealkalizovaného kakaa sušeného mlieka a panely. Zmes obsahuje 60% čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov a je jemne osladená panelom (nerafinovanou šťavou z cukrovej trstiny). Kakao je vhodné pre vegetariánov, bez aditív a konzervantov. Chuťový profil: vlašský orech, mandle, smotana, cukrová trstina.
6,90 €
Golden Crunchy Cacao: kakaové bôby obalené v zlatej čokoláde
View Detail

Golden Crunchy Cacao: kakaové bôby obalené v zlatej čokoláde

Máte radi Crunchy Cacao? A nedáte dopustiť ani na našu Zlatú čokoládu? Tak hádajte čo. Vytvorili sme produkt, o ktorom snívajú vaše maškrtné jazýčky - Golden Crunchy Cacao - jemne pražené kakaové bôby karamelizované v panele a obaľované v zlatej čokoláde. Sladkú chuť panely s karamelovým nádychom dokonale dopĺňa jemná acidita kakaových bôbov z regiónu...
6,90 €
Sušený ananás
View Detail

Sušený ananás

Sušený ananás z Kostariky bez pridaného cukru, konzervačných prísad, oxidu siričitého vyrobený jednoduchou metódou: na plantáži zberáme iba dozreté a kvalitné ananásy, šetrne ich očistíme a usušíme, zachovávajúc ich prirodzenú štruktúru, chuť a vôňu zrelého ovocia. Preto tento sušený ananás chutí skoro rovnako ako na tropickom slnku vyzretý čerstvý ananás.
4,90 €
Kakaový prášok 70% Caquetá
View Detail

Kakaový prášok 70% Caquetá

Neodtučnený a nealkalizovaný kakaový prášok  z regiónu Caquetá v Kolumbii, jemne osladený panelou. Prášok obsahuje 70 % čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma' a 30 % panely (nerafinovanej šťavy z cukrovej trstiny) . Vhodný pre vegetariánov a vegánov, bez aditív. Chuťový profil: lieskový orech, vanilka,...
6,90 €