Crunchy Cacao - kakaové bôby v chrumkavej poleve

Jemne pražené kakaové bôby v chrumkavej poleve z regiónu Tolimá v Kolumbii. Chuť bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma' sa stretáva s jemnou sladkosťou tropické panely (nerafinované šťavy z cukrovej trstiny) a obaľuje ich tenká vrstva odrodovej 100% čokolády. Sú určené na priamu konzumáciu. Majú povzbudzujúce účinky. Vhodné pre vegetariánov a vegánov, bez aditív.

6,90 €
S DPH
Hmotnost: 75g
Množstvo

 

Bezpečná platba

  Zásady doručenia

(doručenie do 2-5 pracovných dní)

  100% Inkluzivne

(balené v integračnom centre)

Jemne pražené kakaové bôby obalené v chrumkavej poleve z regiónu Tolimá v Kolumbii.

Bôby v prémiovej kvalite 'fino de aroma' boli ručne zozbierané, fermentované, vysušené, jemne upražené a obalené v chrumkavej poleve z panely a tenkej vrstve 100% odrodovej čokolády. Majú výnimočný čokoládový chuťový profil s tónmi sušeného lesného ovocia, sladkého bobuľového ovocia, čokolády a panely. Bôby pochádzajú výlučne z kolumbijského regiónu Tolimá, preto nesú prívlastok single origin (pochádzajúci iba z jediného regiónu). Boli vypestované a ručne zozbierané výlučne na jednej konkrétnej plantáži, preto sa môžu pýšiť aj prívlastkom single estate (pochádzajúci iba z jednej plantáže). Navyše ide o bôby z iba jedinej odrody kakaa - criollo, a preto hovoríme aj o prvotriednych odrodových, tzv. kakaa. varietal bôboch. Obsah tuku v kakaovej sušine je až 52%. Práve vo vysokom podiele tuku sú obsiahnuté všetky zdraviu prospešné minerály – najmä horčík, vápnik, draslík a železo a vitamíny – predovšetkým A, B1, B2, B3, C a E. Chrumkavé kakaové bôby Kakaw Co+ obsahujú veľké množstvo protizápalových antioxidantov, sú bohaté , priaznivo pôsobí na náš nervový aj krvný systém, tráviacu sústavu, schopnosť koncentrácie a na náladu.

Produkt je s láskou balený v integračnej baliarni pre znevýhodnených a zraniteľných ľudí na Slovensku.

Chuťový profil: sušené ovocie, bobuľové sladké ovocie, čokoláda, panelu.

Použitie: Určené pre priamu konzumáciu, radosť, pohodu aj energické povzbudenie :).

Zloženie: kakaové bôby v tenkej čokoládovej poleve (kakaová hmota 100%, panelu - dehydratovaná šťava z cukrovej trstiny)

Výživové údaje na 100g :

Energia: 2197 kj/ 525 kcal

Tuky: 27,5 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 13,4

Sacharidy: 57,5 g

z toho cukry: 10 g

Vláknina: 0,9 g

Bielkoviny: 12,5 g

Soľ: 0,02 g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: