Zlatá čokoláda Kolumbia

Pravá biela čokoláda vyrobená z kakaového masla z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma', panely (nerafinované šťavy z cukrovej trstiny) a sušeného mlieka (obsahuje laktózu).

6,90 €
S DPH
Hmotnost: 100g
Množstvo

 

Bezpečná platba

  Zásady doručenia

(doručenie do 2-5 pracovných dní)

  100% Inkluzivne

(balené v integračnom centre)

Čokoláda je v tvare (cca 5 g) peniažkov, určená na priamu konzumáciu alebo na prípravu výnimočnej bielej horúcej čokolády.

Pravá biela čokoláda z regiónu Tolimá v Kolumbii, známeho množstvom sopečných pohorí, kde stále vieme nájsť aj pôvodnú odrodu kakaa - criollo. Čokoláda v tvare peniažkov obsahuje iba 3 ingrediencie: vysoký podiel kakaového masla, sušené mlieko v prášku a paneli (nerafinovanú šťavu z cukrovej trstiny, plnú vitamínov a minerálov). Peniažtočky sú určené na priamu konzumáciu alebo na prípravu výnimočnej bielej horúcej čokolády. Keďže sa primárne skladá z kakaového masla, je nielen chutná, ale predovšetkým zdravá a bohatá na minerály a vitamíny. Vhodná pre vegetariánov, bez aditív.

Kakaové maslo použité na výrobu tohto produktu pochádza výlučne zo sopečného kolumbijského regiónu Tolimá, preto táto čokoláda nesie prívlastok single origin (pochádzajúca iba z jediného regiónu). Môže sa pýšiť aj prívlastkom single estate (pochádzajúci iba z jednej plantáže). Čokoláda je v tvare (cca 5 g) peniažkov a je vhodná nielen na priamu konzumáciu, ale pre výbornú rozpustnosť aj do pečenia či varenia, na výrobu poliev, čokoládových likérov a pod.

Produkt je s láskou balený v integračnej baliarni pre znevýhodnených a zraniteľných ľudí na Slovensku.

Použitie: Určený na priamu konzumáciu alebo na prípravu výnimočnej bielej horúcej čokolády.

Zloženie: kakaové maslo, sušené mlieko v prášku, paneli - nerafinovaná šťava z cukrovej trstiny.

Alergény: mlieko (7.)

Výživové údaje na 100g :

Energia : 2600 kJ/621 kcal

Tuky: 40g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 23g

Sacharidy: 40g

z toho cukry: 33g

Vláknina: 0,9 g

Bielkoviny: 7g

Soľ: 0,7g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: