Kakaové maslo Peru

Na International Chocolate Awards striebornou medailou ocenené kakaové maslo odrody Criollo, ktoré má mnohé využitie v kuchyni aj v kozmetike. Toto kakaové maslo sme pre vás doviezli až z ďalekého Peru, z oblasti Amazonas. Oblasť je známa svojou tropickou faunou a flórou, ktorá je reflektovaná v kvalite samotných kakaových bôbov.

6,90 €
S DPH
Hmotnost: 100g
Množstvo

 

Bezpečná platba

  Zásady doručenia

(doručenie do 2-5 pracovných dní)

  100% Inkluzivne

(balené v integračnom centre)

Kakaové maslo v BIO kvalite vyrobené z kakaových bôbov prémiovej kvality 'fino de aroma' z regiónu Amazonas v Peru, kde stále vieme nájsť aj pôvodnú odrodu kakaa - criollo. Región Amazonas je známy svojou biodiverzitou, ktorá sa prejavuje aj v samotnej kvalite kakaa. Maslo je bez akýchkoľvek konzervantov, chemických prísad či aditív a každého dostane svojou autentickou intenzívnou arómou. Vhodné pre vegetariánov a vegánov, bez aditív.

Kakaové maslo z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma' pochádza výlučne zo sopečného kolumbijského regiónu Tolimá, preto nesie prívlastok single origin (pochádzajúci iba z jediného regiónu). Môže sa pýšiť aj prívlastkom single estate (pochádzajúci iba z jednej plantáže). Práve v kakaovom masle sú obsiahnuté všetky zdraviu prospešné minerály – najmä horčík, vápnik, draslík a železo a vitamíny – predovšetkým A, B1, B2, B3, C a E. Je vhodné nielen na prípravu rôznych tinktúr a na kozmetické účely, ale na veľmi dobrú rozpustnosť a intenzívnu čokoládovú arómu aj na pečenie či varenie, na výrobu poliev a podobne.

Produkt je s láskou balený v integračnej baliarni pre znevýhodnených a zraniteľných ľudí na Slovensku.

Použitie: Je vhodné nielen na prípravu rôznych tinktúr a na kozmetické účely, ale na veľmi dobrú rozpustnosť a intenzívnu čokoládovú arómu aj na pečenie či varenie, na výrobu poliev a podobne.

Zloženie: 100% čisté kakaové maslo

Výživové údaje na 100g

Energia : 3697 kj /884 kcal

Tuky: 100 g

z toho nasýtené mastné kyseliny: 60 g

Sacharidy: 0 g

z toho cukry: 0 g

Vláknina/Fibre 0 g

Bielkoviny/Proteins: 0 g

Soľ: 0 g

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: