Príslušenstvo

Príslušenstvo

Vybavenie k domácej baristickej príprave a náš mini merch Kakaw Co+ vhodné ako originálny darček nie len pre milovníkov kakaa a čokolády, ale i pre gurmánov, zážitkových dobrodruhov, či domácich cukrárov a pekárov.

Grid
List

Počet produktov: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre

Profesionálny čokovar SAGE
View Detail

Profesionálny čokovar SAGE

Automatizovaný profesionálny čokovar na prípravu lahodného kakawce alebo horúcej čokolády. Dokonale napeňuje aj mlieko na kapučínko v takmer baristickej kvalite. Možnosť nastavenia teplôt aj otáčok vďaka 2 typom nástavcom.
179,00 €
Napeňovač mlieka Camry
View Detail

Napeňovač mlieka Camry

Napeňovač na mlieko Camry CR4501 je veľmi vhodným pomocníkom na prípravu Vášho chutného horúceho kakawca alebo lahodnej horúcej čokolády. Je multifunkčný a v jeho balení nájdete nerezovú metličku i nástavec na šľahanie.  Súčasťou je aj stojan pre jeho praktické umiestnenie. Napájanie: batérie 2x1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia).
10,90 €
TERMOHRNČEK CIRCULAR&CO. 227ml
View Detail

TERMOHRNČEK CIRCULAR&CO. 227ml

Cestovný termohrnček Circular & Co (pôvodne známy ako rCUP) je opakovane použiteľný termohrnček na kávu čaj alebo kakawco vyrobený z recyklovaných jednorázových papierových kelímkov. Ideálne na horúce kakawco do práce či len tak na prechádzku!
15,90 €
Keramický hrnček
View Detail

Keramický hrnček

Ručne vyrábané keramické hrnčeky, od slovenského keramikára KER.AM.  Môžete si vybrať z dvoch veľkostí a dvoch rôznych farieb. Sú ideálne na šálku horúcej čokolády alebo teplého kakawka. :)) 
19,90 €