Sušené ovocie

Sušené ovocie

Sušené ovocie plné chuti? Bez pridaného cukru, chemických konzervantov, aditív a bez síry. To je naše sušené ovocie Kakaw Co+! Chutné, šťavnaté, prirodzene sladké a aromatické kvalitné ovocie dozreté na slnku. Vychutnajte si ananás alebo mango v podobe, v ktorej ich nepoznáte.

Grid
List

Počet produktov: 6

Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Aktívne filtre

Sušený ananás
View Detail

Sušený ananás

Sušený ananás z Kostariky bez pridaného cukru, konzervačných prísad, oxidu siričitého vyrobený jednoduchou metódou: na plantáži zberáme iba dozreté a kvalitné ananásy, šetrne ich očistíme a usušíme, zachovávajúc ich prirodzenú štruktúru, chuť a vôňu zrelého ovocia. Preto tento sušený ananás chutí skoro rovnako ako na tropickom slnku vyzretý čerstvý ananás.
4,90 €
BIO Sušené mango
View Detail

BIO Sušené mango

Prémiové odrodové mango, ktoré prekrásne chutí aj vôňou. Skrýva sa za ním nádherný sociálny projekt, ktorý pomáha slobodným alebo vyhnaným matkám s deťmi v Burkina Faso v Západnej Afrike generovať fair príjem zo zberu a sušenia manga. Ďalším „dopadovým ovocím“ z tohto projektu je aj neplytvanie úrodou manga, pretože vďaka procesu sušenia sa predĺži jeho...
7,90 €
Bio Kešu oriešky s jemným chilli
View Detail

Bio Kešu oriešky s jemným chilli

Pražené kešu oriešky s jemným chilli z ekologického hospodárstva v Burkina Faso, ktoré rozhodne spĺňajú naše kritérium prémiovej kvality a sociálnych dopadov. Výborné chutia s vychladeným nápojom, v okolí priateľov a rodiny alebo aj počas pokojného večera s dobrým filmom.
3,90 €
BIO Kešu oriešky s tamari nori sezam
View Detail

BIO Kešu oriešky s tamari nori sezam

Pražené kešu orieškami tamari nori sezam z ekologického hospodárstva v Burkina Faso, ktoré rozhodne spĺňajú naše kritérium prémiovej kvality a sociálnych dopadov. Výborné chutia s vychladeným nápojom, v okolí priateľov a rodiny alebo aj počas pokojného večera s dobrým filmom.
3,90 €
Panela - nerafinovaná šťava z cukrovej trstiny 300g
View Detail

Panela - nerafinovaná šťava z cukrovej trstiny 300g

Panela - nerafinovaná šťava z cukrovej trstiny Panela je sladidlo, ktoré má príjemnú chuť prírodného trstinového cukru. Obsahuje vysoký podiel minerálov obsiahnutých v melase. Je spracovaná bez použitia chcemických procesov. Vyrába sa lisovaním cukrovej trstiny. Môžete ju použiť na osladenie kakawca ale dokonale nahradí bežný cukor vo vašej domácností....
4,99 €
Sušené kokosové mlieko 300g
View Detail

Sušené kokosové mlieko 300g

Sušený prášok z kokosového mlieka. Má lahodnú a plnú kokosovú chuť a arómu. Skvele nahradí živočíšne mlieko aj smotanu, pretože je prirodzene bez laktózy. Sušené kokosové mlieko vzniká mixovaním a dehydratovaním kokosovej dužiny a má oproti tekutému mlieku výhodu dlhšej trvanlivosti aj jednoduchšej skladovateľnosti.
8,99 €