Grid
List

Počet produktov: 61

Zobrazuje sa 1-12 z 61 položiek

Aktívne filtre

Ready after- Sunrise 200g
View Detail

Ready after- Sunrise 200g

Sunrise - výberová kávová zmes 200 g Sunrise je káva pre ľudí, ktorí majú radi príjemnú chuť s jemnou aciditou. Perfektne sa hodí na cappuccino, kde sa krásne mieša acidita so sladkou chuťou mlieka.
7,80 €
Sušený ananás
View Detail

Sušený ananás

Sušený ananás z Kostariky bez pridaného cukru, konzervačných prísad, oxidu siričitého vyrobený jednoduchou metódou: na plantáži zberáme iba dozreté a kvalitné ananásy, šetrne ich očistíme a usušíme, zachovávajúc ich prirodzenú štruktúru, chuť a vôňu zrelého ovocia. Preto tento sušený ananás chutí skoro rovnako ako na tropickom slnku vyzretý čerstvý ananás.
4,90 €
100% Kakao Kolumbia Caquetá
View Detail

100% Kakao Kolumbia Caquetá

Neodtučnený a nealkalizovaný kakaový prášok z regiónu Caquetá v Kolumbii, kde stále vieme nájsť aj pôvodnú odrodu kakaa - criollo. Prášok obsahuje 100% čistej kakaovej hmoty vyrobenej z kakaových bôbov v prémiovej kvalite 'fino de aroma'. Vhodný pre vegetariánov a vegánov, bez aditív. Chuťový profil: lieskový orech, vanilka, karamel, čokoláda.
6,90 €
Kakaové bôby jemne pražené Kolumbia Caqueta
View Detail

Kakaové bôby jemne pražené Kolumbia Caqueta

Jemne pražené kakaové bôby z regiónu Caquetá v Kolumbii, kde stále vieme nájsť aj pôvodnú odrodu kakaa - criollo. Bôby v prémiovej kvalite 'fino de aroma' boli ručne zozbierané, fermentované, vysušené a jemne upražené. Sú určené na priamu konzumáciu. Majú povzbudzujúce účinky. Vhodné pre vegetariánov a vegánov, bez aditív.
5,50 €
Ready after - Peru 200g
View Detail

Ready after - Peru 200g

Peru Amazonas - organická káva 200g Peru Amazonas je organická káva s chutnou, ovocnou aciditou. Praženie je omni roast, takže sa hodí na filter, ale aj na acidnejšie espresso. Jej chuť je veľmi jemná, ovocná a na konci mierne mandľová.
9,40 €
BIO Sušené mango
View Detail

BIO Sušené mango

Prémiové odrodové mango, ktoré prekrásne chutí aj vôňou. Skrýva sa za ním nádherný sociálny projekt, ktorý pomáha slobodným alebo vyhnaným matkám s deťmi v Burkina Faso v Západnej Afrike generovať fair príjem zo zberu a sušenia manga. Ďalším „dopadovým ovocím“ z tohto projektu je aj neplytvanie úrodou manga, pretože vďaka procesu sušenia sa predĺži jeho...
7,90 €
Drvené kakaové bôby (nibsy) Kolumbia
View Detail

Drvené kakaové bôby (nibsy) Kolumbia

Jemne pražené drvené kakaové bôby "fino de aróma", ktoré majú výnimočný čokoládový profil s jemnými nótami orieškov, tropického ovocia a jemnej vanilky. Tieto kakaové bôby sme pre vás doviezli až z ďalekej Kolumbie, z jednej z najlepších kakaových plantáží v regióne Toli je nešťastne známy svojou narkotrafickou minulosťou.
6,60 €
Mylo - levanduľová vanilka mydlo 100g
View Detail

Mylo - levanduľová vanilka mydlo 100g

Jemné peelingové mydlo s kakaovým maslom. Mydlo v sebe ukrýva kombináciu jemných sladko kvetinových vôní z Bourbon vanilky a provensálskej levandule. Obsahuje vanilkové semienka, ktoré účinkujú ako jemný peeling. Pokožku prekrvujú, zbavujú odumretých buniek a nečistôt.
7,99 €
Ready after  - Moonlight 200g
View Detail

Ready after - Moonlight 200g

Káva ocenená 1 hviezdou na prestížnej súťaži Great Taste Awards za rok 2019. Moonlight - výberová kávová zmes 200g Zloženie 100% Arabica blend Použitie: Espresso, Cappuccino Spôsob zberu: ručný Chuť: kakao, čučoriedky, lesné plody Po zmiešaní s mliekom, káva nadobúda bohatšiu, osobitú chuť s náznakom čučoriedok. Káva Moonlight ocenená 1 hviezdou na...
7,30 €
Profesionálny čokovar SAGE
View Detail

Profesionálny čokovar SAGE

Automatizovaný profesionálny čokovar na prípravu lahodného kakawce alebo horúcej čokolády. Dokonale napeňuje aj mlieko na kapučínko v takmer baristickej kvalite. Možnosť nastavenia teplôt aj otáčok vďaka 2 typom nástavcom.
179,00 €